Laboratoř SYNLAB v Nemocnici Mělník poskytuje nepřetržitý provoz

Laboratoř Mělník zajišťuje širokou škálu základních i specializovaných biochemických vyšetření. Je součástí sítě laboratoří SYNLAB od roku 2015. Vzorky k testování dodává do laboratoře kromě nemocnice také množství lékařů, neboť se jedná o spádovou laboratoř pro okres Mělník. Plně kvalifikovaný personál se tu za pomoci moderních přístrojů postará o analýzu krve, moči, punktátů a dalších biologických materiálů. Služeb laboratoře je možné využívat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V následujících vydáních Synlabianeru představíme další regionální laboratoře.

Výsledky akutních vyšetření do hodiny

Metodou STATIM se provádí akutní biochemická, hematologická a koagulační vyšetření, u nichž je rychlost získání výsledků stěžejní. Pro zajištění tohoto typu vyšetření stačí vyplnit žádanku s požadavkem STATIM.

Odběrové místo SYNLAB je uzpůsobeno i pro děti

Odběrové místo v Nemocnici Mělník se nachází na chodbě přímo vedle laboratoře, díky čemuž je zajištěna co nejrychlejší cesta k diagnostice. Personál pacientům vždy rád vysvětlí veškeré náležitosti odběru a ochotně zodpoví jejich případné dotazy. Potřebný komfort zde najdou nejen dospělí pacienti, ale i děti, pro které je odběrová místnost náležitě přizpůsobena.

Otevírací doba odběrového místa:

Pondělí–pátek
06.30–12.00
12.30–15.00

Laboratoř a odběrové pracoviště SYNLAB najdete ve 2. patře Polikliniky v areálu Nemocnice Mělník.

Adresa: Pražská 221, 276 01 Mělník.

  •  
  •  

Čtěte dále